fotokruusid

Fotokruusid

al. 8.90 EUR

Fotokruus on üks universaalsemaid ja praktilisemaid kingitusi, olgu tähtpäevaks sünnipäev, sõbrapäev, emadepäev, isadepäev, jõulud vm. Samuti sobivad fototassid suurepäraselt reklaamkingitusteks.


Kruuse saab Prindistuudio lahenduses ise disainida lisades oma foto(d), teksti jm. Valige üks meie loodud kujundustest ja muutke seda vastavalt oma soovidele!

Telli Lisainfo
oma disainiga šokolaad

Šokolaadid

al. 4,90 EUR

Oma disainiga šokolaad on armas ja ainulaadne kingitus igaks tähtpäevaks! Samuti sobivad ettevõtte logo, sümboolika ja sõnumiga šokolaadid suurepäraselt reklaamkingitusteks.


Hetkel on meie tootevalikus kaks omanäolist šokolaadi – tugevas kartongümbrises 100 g šokolaad ja paberümbrises väike 60 g šokolaad. Mõlemat saab Prindistuudio lahenduses oma fotode ja tekstidega kujundada.

Telli Lisainfo
hiirematt

Hiirematid

8,00 EUR

Personaalne hiirematt on praktiline ja meeldejääv kingitus igale arvutikasutajatele.


Meie pakutav hiirematt on 23×19 cm suurune ja 5 mm paksusega. Mati alumine pool on valmistatud struktuurse kummist pinnaga, et vältida laual libisemist.

Hiiremati pealiskiht on tekstiilist, millele kantakse foto, tekst või logo vastupidavas sublimatsioontrükitehnikas, tagades kirkad ja kontrastsed värvid.

Telli Lisainfo
tassialus

Tassialused

5,90 EUR

Personaalsed tassialused on praktilised ja ainulaadsed kingitused.


Tassialuse suurus on 95×95 mm ja paksus 5 mm. Tassialused valmivad sublimatsioonitrükis, mis tagab suurepärase kvaliteedi ja vastupidavuse.

Telli Lisainfo
pusle 21x16

Oma pildiga pusle

9,90 EUR

Oma valitud pildiga pusle on tore mälestusese või kingitus ning selle kokkupanemine mõnus ajaviide.


Väikestele lastele on oma pildiga pusle kokkupanek lõbus ning käelist osavust ja loogilist mõtlemist arendav. 21×16 cm pusle on valmistatud läikega (õrn sädelus) kartongist. Pusle koosneb 80 tükist. Disaini pusle ühest fotost või moodusta kollaaže. Kujundatav nii laiu- kui pikkupidi. Pusle tuleb kilepakendi sees (ilma karbita).

Telli Lisainfo

Miks on fotomeened parimad kingitused?


– pakuvad emotsiooni ja üllatust
– näitavad adressaadile, et kingituse nimel on vaeva nähtud ning sellele hoolega mõeldud
– kingitus on ainulaadne ja omanäoline – kellelgi pole samasugust
– jäävad meelde
– sobivad igaks tähtpäevaks
– võivad olla ka väga praktilised (nt šokolaadi saab ära süüa, kruusist igapäevselt juua jne)