Kalendrid

Fotokalendrid – ainulaadsed oma piltidega kalendrid

Kujunda oma piltidega kalendrid kodu ilmestama või kingituseks kõige kallimatele! Loomulikult ei saa siinkohal mainimata jätta kalendrite praktilist väärtust!

Meie valikus on erinevat tüüpi kalendrid: seinakalendridlauakalendridposterkalendrid ja taskukalendrid.

Et kalendrid kergemini valmiks, oleme Prindistuudio lahendusse loonud valmis põhjad (teemad), kuhu võib soovi korral tõsta vaid oma fotod. Kõiki teemasid saab muuta (vahetada taustu, fotode paigutusi, lõikepilte jne). Kes päris nullist ise katsetada soovib, võib valida tühja taustadeta teema.

NB! Meilt on võimalik tellida ka kalendrite disainiteenus, samuti trükime-köidame valmisfaile. Küsi pakkumist info@prindistuudio.ee.

ALUSTA KUJUNDAMIST

Ole loov – fotode asetuse valid Sina

Seinakalendritel saab iga kuu päisesse asetada ühe või mitu fotot, vastavalt oma soovile. Sama kehtib kaanele.

Kaunista – taustade ja lõikepiltidega

Seina- ja lauakalendritele võib igale kuule lisada erineva tausta või kasutada läbivalt sama tausta. Tutvu kindlasti ka lõikepiltide galeriiga. Valik on suur!

Personaliseeri – fotodega kuupäevade juures

Basic ja Regular seinakalendritele ning 21×10 ja A5 lauakalendritele võib kuupäevade taha asetada sünnipäevalaste fotosid vms. Lihtsalt lohistage soovitud foto kuupäeva peale.

Tee eriliseks – lisa oma sündmused kuupäevade peale

Basic, Regular, Clipboard, Köögi- ja Perekalendritele ning 21×10 ja A5 lauakalendritele saab kuupäevadele lisada oma tähtpäevi. Selleks tuleb kujundades vajutada nuppu „LISA UUS SÜNDMUS”, sisestada oma tähtpäev, märkida see linnukesega ja ongi korras!

Seinakalendrid

Lauakalendrid

Posterkalendrid

Taskukalendrid